Ogłoszenia duszpasterskie

I niedziela Wielkiego Postu

10.03.2019.

 

W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.           W Mazurowicach we wtorek o godz. 1630; w Rusku w środę o godz. 1700;                                       w Kwietnie  w czwartek o godz. 1630; w Wilczkowie w piątek o godz. 1730.

Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawiane  w niedzielę.

Rekolekcje parafialne rozpoczną się w niedzielę 24 marca i będą trwać do wtorku włącznie. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Piotr Jarosławski – wikariusz parafii w Malczycach. Spowiedź przed świętami wielkanocnymi odbędzie się we wtorek 09 kwietnia.

Spotkanie formacyjne  do s. bierzmowania dla uczniów klasy III Gimnazjum we wtorek                   o 19.00 w salce katechetycznej, zaś w środę dla uczniów klasy ósmej o 19.00 w salce katechetycznej w Wilczkowie. Można wybrać któryś z tych terminów.

Kwietno: zapraszam na spotkanie Rady Kościelnej w czwartek o 17.30 w kościele.

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Jolanta Łupkowska i Irena Cieloch. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę Joanna Jürgens i  Magdalena Fila  .      

                  Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani  Ewa Wolaszek i Iwona Wolaszek.   O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Dorota Zielińska i Malina ?  Zielińska

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Jolanta Jagielska i Jadwiga Rudzka. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Jadwiga Sulicz i Beata Ondycz .

Dziekuje za przygotowanie dekoracji wielkopostnej pani Renacie Mazur i Katarzynie Obłońskiej i Monice Dzieciątkowskiej.

W następną sobotę Msza św. o godz. 17.00

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved