Ogłoszenia duszpasterskie

VII niedziela zwykła

24.02.2019.

Wspomnienia liturgiczne:

– I piątek miesiąca: odwiedziny chorych od 9.00. Spowiedź w Wilczkowie od 17.30

– w środę 06 marca rozpoczyna się Wielki Post

Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w Środzie Śl. w parafii p.w. Św. Andrzeja 02 marca                o godz. 17.00. Zapisy w tamtejszym biurze parafialnym lub w zakrystii.

Rocznica I Komunii św. odbędzie się 12 maja w kościele parafialnym w Wilczkowie

W tym roku odbędzie się w naszym dekanacie wizytacja kanoniczna. Co pięć lat ks. biskup przyjeżdża do parafii, aby spotkać się z parafianami, ks. proboszczem, aby zobaczyć kościoły, w których modlą się wierni. Wizytacja naszej parafii odbędzie się 27 maja, w poniedziałek. Naszą parafie będzie wizytował ks. bp Jacek Kiciński, który także udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania.

Od poniedziałku do środy włącznie nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę zgłosić się do ks. wikariusza z Malczyc.

 Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Teresa Cieloch                 i Marta Cieloch. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę Grażyna Goliszewska i Iwona Kosińska

  Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Emilii Sipowicz i Wiktorii Smolińskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Marianna Wolaszek i Iwona Rydzanicz.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Elżbiety Homa i Małgorzaty Śleziak. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Marioli Brożyny i rodzinę pani Wiolety Poręby.

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved