Ogłoszenia parafialne

VI niedziela zwykła

17.02.2019.

 Wspomnienia liturgiczne:

– w piątek:  Katedry św. Piotra

w sobotę: św. Polikarpa

Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania 23 lutego w sobotę wyjeżdża do Wrocławia na spotkanie ewangelizacyjne. Kierowca autobusu zabierze uczestników z Mazurowic o godz. 08.10 z przystanku autobusowego; z Ruska o 08.15 z przystanku; z Kwietna o 08.20 i z Wilczkowa o 08.25 z przystanku autobusowego. Zabrać ze sobą proszę kanapki i napoje w odpowiedniej ilości. W trakcie spotkania zapewniony jest obiad. Powrót około godz. 20.00.

Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w Środzie Śl. w parafii p.w. Św. Andrzeja 02 marca o godz. 17.00. Zapisy w tamtejszym biurze parafialnym lub w zakrystii.

Pani Krystyna Klimkiewicz z poradni uzależnień od alkoholu będzie służyła pomocą w piątek 22 lutego w salce katechetycznej na plebanii w Wilczkowie w godz. od 11.00 do 12.00.

Rocznica I Komunii św. odbędzie się 12 maja w kościele parafialnym w Wilczkowie

Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Ewa Szydłowska                i Ewa Bulik. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę Teresa Cieloch                 i Marta Cieloch

 

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Bogumiły Dudzińskiej.                                O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Emilii Sipowicz i Wiktorii Smolińskiej.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Elżbiety Homa i Małgorzaty Śleziak. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Marioli Brożyny i rodzinę pani Wiolety Poręby.

Msza św. w sobotę będzie odprawiona o godz. 17.00

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved