Uroczystości odpustowe w Wilczkowie

07 października przezywaliśmy parafialny odpust NMP Różańcowej. Uroczystej Mszy św. przewodniczył ks. wicedziekan średzkiego dekanatu- ks. Janusz Gajewski- proboszcz parafii w Szczepanowie.  Liturgię Mszy św. przygotowali parafianie, ministrantki i ministranci. W Eucharystii uczestniczyli parafianie z Mazurowic, Ruska i Kwietna, a także mieszkańcy Wilczkowa i zaproszeni goście. Przybyli także na nasze uroczystości księża z dekanatu.

Po Mszy św., tak jak w roku ubiegłym, uczestnicy odpustu mogli częstować się domowym ciastem, grzanym winem, kawą i herbatą. W ten sposób chcieliśmy przedłużyć nasze świętowanie i jeszcze bardziej się zintegrować. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie liturgii Mszy św. i przygotowanie poczęstunku.