V niedziela zwykła

10.02.2019.

Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. W Wilczkowie o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji chorych i cierpiących z nasze parafii z możliwością udzielenia sakramentu chorych.

– w czwartek: św. Cyryla i Metodego, patronów Europy

Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania 23 lutego w sobotę wyjeżdża do Wrocławia na spotkanie ewangelizacyjne. Koszt- 25 zł. Po Mszy św. można dokonywać wpłatę pieniędzy.

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani pani Marianna Poręba i Renata Słomiana. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę Ewa Szydłowska i Ewa Bulik

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Kamili Wydry.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Bogumiły Dudzińskiej.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Halina Lis i Agnieszka Lis. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Elżbiety Homa i Małgorzaty Śleziak.