Ogłoszenia duszpasterskie

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

19 sierpnia 2018

 Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: św. Bernarda

– we wtorek: św. Piusa X, papieża

– w środę:  NMP Królowej

– w piątek: św. Bartłomieja

– w niedzielę: NMP Częstochowskiej

Organizuję wycieczkę dla dzieci, młodzieży i rodziców w Góry Sowie w czwartek                30 sierpnia. Przejdziemy około 8,5 km przez Wielką Sowę, po drodze schronisko.                 Koszt 20 zł. Zapisy dziś lub w tygodniu, najpóźniej  w następną niedzielę.

 

Prowadzony jest nabór do drużyny piłkarskiej LZS Grot Mazurowice, w roczniku 2008-2011. Wszystkie chętne osoby zapraszamy do Mazurowic w poniedziałki na trening w godz. 17.30- 18.30. Zarząd klubu zapewnia systematyczne treningi i udział w turniejach, wykwalifikowaną kadrę trenerską, stroje i dresy dla każdego piłkarza. W sezonie wiosenno- letnim treningi organizowane są na powietrzu, a w okresie jesienno- zimowym na hali sportowej w Malczycach. Telefon kontaktowy do organizatorów jest dostępny w zakrystii.

22 września w parafii p.w. Św. Andrzeja w Środzie Śl. rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie.

Mazurowice: Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Anita Jastrzębska i Ewelina Trzebińska. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani

Msza św. dożynkowa będzie odprawiona w naszym kościele  08 września w sobotę 14.00

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę rodzinie pani Urszuli Oleśków i Anny Aleksandrowicz. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Jolanty Stankiewicz i Jolanty Gołąb..

 W sobotę 01 września w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. dozynkowa połączona z obchodami rocznicy siedemdziesięciolecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w naszej miejscowości. Rozpoczęcie o godz. 13.00.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Krystyna Potrzeba, Aleksandra Potrzeba. O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę nowożeńców.

Za dwa tygodnie  w sobotę 25 sierpnia w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. z okazji siedemdziesięciolecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczkowie. Rozpoczęcie o godz. 16.30

Dziś po Mszy św. w przedsionku kościoła panie z Rady Kościelnej będą zbierały ofiary na nasz kościół.

 

 

 

 

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved