Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018r.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

12 sierpnia 2018

 

 

 

Wspomnienia liturgiczne:

 

– we wtorek: św. Maksymiliana Marii Kolbe

– w środę: uroczystość Wniebowzięcia NMP, święto nakazane.

Msze św. jak w każdą  niedzielę. Po Mszy św. błogosławieństwo ziół

i kwiatów. Taca z tego dnia  jest przeznaczona  na odbudowę kościołów

archidiecezji.

– w piątek: św. Jacka

 

Uroczystości dożynkowe w naszej parafii: w Kwietnie 18 sierpnia w sobotę 18.30; w Rusku 01 września w sobotę13.00; w Mazurowicach 08 września w sobotę 14.00; w Wilczkowie 08 września w sobotę o 18.00.

Dożynki Gminy Malczyce odbędą się w sobotę 18 sierpnia w Chomiąży, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.30.

 

Mazurowice: Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Halina Bubicz i Monika Łukawska. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Anita Jastrzębska i Ewelina Trzebińska.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzielę rodzinie nowożeńców. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Urszuli Oleśków i Anny Aleksandrowicz.

W sobotę 01 września w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. dozynkowa połączona z obchodami rocznicy siedemdziesięciolecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w naszej miejscowości. Rozpoczęcie o godz. 13.00.

 

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Marzeny Buczyńskiej i Zofii Tokarz.   O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę pani Krystyna Potrzeba, Aleksandra Potrzeba.

Za dwa tygodnie  w sobotę 25 sierpnia w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. z okazji siedemdziesięciolecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczkowie. Rozpoczęcie o godz. 16.30

Dziś po Mszy św. w przedsionku kościoła panie z Rady Kościelnej będą zbierały ofiary na nasz kościół. W przyszłą niedzielę też będzie możliwość wsparcia naszej świątyni.

Copyright © 2014 Parafia Wilczków. All Rights Reserved