Ogłoszenia duszpasterskie 13.05.2018

13.05.2018r.

1. Dziś uroczystość I Komunii św. w Kwietnie o godz. 12.30
  2. Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: św. Macieja Ap.

–  w środę: św. Andrzeja Boboli

– w niedzielę: uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Po Mszy św. będę przyjmował pieniądze na pielgrzymkę planowaną w czerwcu do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Wilna.
  2. W sobotę dzieci pierwszokomunijne i ich rodzice wyjeżdżają na pielgrzymkę do Lichenia.
  3. W czwartek 24 maja w godzinach miedzy 10.00, a 11.30  na podwórko przed plebanią ( od strony kościoła) w Wilczkowie będzie można przywieść zużyty sprzęt elektroniczny. Akcję organizuje organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie razem z firmą Green Office Ecologic.  Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie

Paweł Edmund Chudziński zam. w  Zagrodnie i Anna Chudzińska zd. Kurek                     zam. w Wilczkowie zap. II.

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie Marianna Poręba i Renata Słomiana. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Ewa Szydłowska i Ewa Bulik.

Za tydzień w niedzielę razem z nami będą się modlić dzieci z naszej miejscowości, które przyjęły dzisiaj po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii św.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła na niedzilę rodzinie pani Katarzyna Czarnecka i Aneta Lamch. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Wiesławy Smolińskiej i Anny Smolińskiej.

O skoszenie trawy wokół kościoła proszę panów:

Kwietno.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła Bator Dorota, Topolska Marta.                                    O przygotowanie kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę pani Danuta Okrzos, Gabriela Micyk. Dziękuję także panu Łukaszowi Szlancie za odświeżenie groty ku czci Matki Bożej.

Wójt Gminy Malczyce Piotr Frankowski, Radny Gminy Stefan Grycz, Sołtys Wsi Katarzyna Obłońska zapraszają na spotkanie mieszkańców Wilczkowa odnośnie poprawy bezpieczeństwa użytkowników drogi nr 345. w naszej miejscowości. Spotkanie odbędzie się 14 maja o godz. 16.30 w świetlicy wiejskiej.

Nabożeństwa majowe w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.                    W   w sobotę po wieczornej Mszy św. W przyszłą sobotę Msza św. o godz. 17.00