V  Niedziela Wielkiego Postu

18.03.2018r.

1. Tydzień temu w naszej parafii zakończyły się rekolekcje wielkopostne. Dziękuję       ks. Mikołajowi Wyczałkowi SDB za poprowadzenie tych ćwiczeń wielkopostnych.  Dziekuje tym wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach.
  2. Spowiedź przed świętami wielkanocnymi odbędzie się w poniedziałek 19 marca. Mazurowice 17.00; Rusko 17.30; Kwietno 17.00; Wilczków 17.30.

1. W czwartek o godz. 16.30 zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próbę liturgii do Kwietna.

1. Za tydzień w piątek 23 marca zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Wilczkowa. Jest to nasze nabożeństwo parafialne, dlatego gorąco zapraszam parafian ze wszystkich miejscowości do  udziału w tej uroczystości. Nabożeństwo rozpocznie się  w kościele  o godz. o godz. 1830. Wcześniej Msza św. o godz. 1800. Trasa nabożeństwa w tym roku: po wyjściu  z kościoła ulicą  Długą na Kolonię.
  2. Dziś po mszy św. w zakrystii będzie można nabyć świece na stół wielkanocny. Duża świeca: 14 zł mała świeca 6 zł, baranki z czekolady: 5 zł.

1. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej parafii w Rusku 22 kwietnia w niedzielę o godz. 13.30. Msza św. dla dzieci przeżywających rocznicę                   I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 06 maja, 12. 15 w Wilczkowie, a uroczystość          I Komunii św. 13 maja, 12.30 w Kwietnie.

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Zofia Szwed i Anna Hamryszak. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Edyta Soboniak i Dorota Szwed.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Ludwika Fedec i Renata Stasiaczyk. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Agnieszka Zięcina i Maria Moroz.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Oleśko Bogumiła, Jolanta Mudra.  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Anna Drobinoga i Jolanta Baranowska.