IV  Niedziela Wielkiego Postu

11.03.2018r.

1. Dziś w naszej parafii kończą się rekolekcje wielkopostne. Dziękujemy serdecznie                     Mikołajowi Wyczałkowi SDB, który jest  kierownikiem Oratorium w parafii               pw. Św. Andrzeja w Środzie Śl za wygłoszone do nas słowo Boże.
  2. Spowiedź przed świętami wielkanocnymi odbędzie się w poniedziałek 19 marca. Mazurowice 17.00; Rusko 17.30; Kwietno 17.00; Wilczków 17.30.

1. W czwartek o godz. 18.00 zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próbę liturgii do Kwietna.
  2. W piątek na spotkanie organizacyjne zapraszam rodziców i młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania o godz. 19.00 w kościele w Wilczkowie.
  3. Za dwa tygodnie w piątek 23 marca zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Wilczkowa. Jest to nasze nabożeństwo parafialne, dlatego gorąco zapraszam parafian ze wszystkich miejscowości do  udziału w tej uroczystości. Nabożeństwo rozpocznie się  w kościele  o godz. o godz. 1830. Wcześniej Msza św. o godz. 1800. Trasa nabożeństwa w tym roku: po wyjściu  z kościoła ulicą  Długą na Kolonię.
  4. Mazurowice:

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Mirosława Orzeł Urszula Amroży. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Zofia Szwed i Anna Hamryszak

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Stanisława Dzikowska, Stefania Drozd. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Ludwika Fedec i Renata Stasiaczyk

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Elżbieta Mucha, Ewa Wawrzyniak.  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Oleśko Bogumiła, Jolanta Mudra.

Za tydzień w sobotę Msza św. o godz. 19.00.