II  Niedziela Wielkiego Postu

25.02.2018r.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 9.00, spowiedź w Wilczkowie o godz. 17.00.

1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w piątek 09 marca, a zakończą w niedzielę 11 marca. Poprowadzi je ks. Mikołaj Wyczałek, wikariusz parafii pw. Św. Andrzeja w Środzie Śl.

1. W czwartek o godz. 17.30 zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próbę liturgii do Kwietna.

1. Za tydzień będę przyjmował zaliczkę 200 zł. na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Wilna planowaną w czerwcu.

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Teresa Matuszkiewicz iAnna Matuszkiewicz. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Mirosława Orzeł

Urszula Amroży

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Daniela Modrzejewska, Emilia Pilecka. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Danuta Kramek, Paulina Kramek.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Emilia Szlanta, Irena Kułaga. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Edyta Kaproń, Natalia Wojtal.