I  Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2018r.

Dziś zapraszam dzieci komunijne i ich rodziców na Mszę św. do Wilczkowa na godz. 16.00.

1. Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się dzisiaj w parafii w Malczycach o godz. 1800.
  2. W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

W Mazurowicach we wtorek o godz. 1630; w Rusku w środę o godz. 1700; w Kwietnie w czwartek o godz. 1630; w Wilczkowie w piątek o godz. 1730.

1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w piątek 09 marca, a zakończą w niedzielę 11 marca. Poprowadzi je ks. Mikołaj Wyczałek, wikariusz parafii pw. Św. Andrzeja w Środzie Śl.

1. W okresie Wielkiego Postu we wszystkich polskich diecezjach Caritas prowadzi akcję pod nazwą Jałmużna Wielkopostna. Ministranci po Mszy św. będą rozdawać specjalne skarbonki, do których rodziny lub indywidualne osoby mogą składać do nich dobrowolne ofiary pieniężne. Ofiary z tych skarbonek, które przyniesiemy                      w I niedzielę wielkanocną, są przeznaczone na działalność charytatywną  w naszej archidiecezji.

1. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.

1. Pan organista zaprasza na próbę scholi w sobotę 24 lutego o godz. 17.00 w salce katechetycznej w Wilczkowie.

1. Za dwa tygodnie będę przyjmował zaliczkę 200 zł. na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Wilna planowaną w czerwcu.

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Alicja Pastuch i Małgorzata Piasecka. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  pani Teresa Matuszkiewicz iAnna Matuszkiewicz

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Edyty Kosakowskiej i Marty Biszczak. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Daniela Modrzejewska, Emilia Pilecka.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Beaty Ondycz i Justyny Sulicz.. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Emilia Szlanta, Irena Kułaga.

Dziękuję za zmianę obrusów pani Krystynie Skrok. Za dekorację wielkopostną pani Katarzynie Obłońskiej i państwu Renacie i Andrzejowi Mazurom.