IV NIEDZIELA  ADWENTU

24.12.2017.

1. Serdecznie dziękuję paniom z Rady Parafialnej za trud rozniesienia opłatków do rodzin naszej parafii. Wszystkim parafianom dziękuję za ofiary na kościół złożone przy  ich odbiorze.
  2. We wtorek odbyła się w  naszej parafii spowiedź św. przed uroczystością Bożego Narodzenia. Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z posługi sakramentalnej.

1. Dziś w naszych rodzinach będziemy przeżywać wigilię. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy, a więc wspólna modlitwa, lektura Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa, dzielenie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd.
  2. W  Wigilię Bożego Narodzenia Msza św. „ Pasterka” będzie odprawiona

tylko w Wilczkowie o północy.

W poniedziałek uroczystość Bożego Narodzenia- Msze św. jak w każde święto.

Taca w  drugi dzień świąt  będzie przeznaczona na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu.

Po świętach rozpocznę wizytę duszpasterską. Zacznę od Mazurowic, potem Rusko, Kwietno i Wilczków.

27 grudnia, środa: ul. Kolejowa numery nieparzyste od godz. 15.00

28 grudnia, czwartek: ul. Górna i  ul. Kolejowa numery parzyste od 15.00.

29 grudnia, piątek: ul. Spółdzielcza (Kółko) i od państwa Bąków do końca.

30 grudnia, sobota: ul. Spółdzielcza od nr 1 do nr 23 od 11.00

31 grudnia, niedziela: ul. Łąkowa od15.00

02 stycznia, wtorek: Kolonia

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Agnieszka Ciupińska, Joanna Sołtysiak, Alicja Zalewska, Anna Zalewska. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę  Bożena Broszkiewicz, Agnieszka Reluga

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła  Radzie Kościelnej.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Jolanty Gołąb i rodzinę pani Erwiny Styczkowskiej.

Jutro i w II dzień świąt przedstawienia jasełkowe.

Kwietno. Dziękuję Radzie Kościelnej, parafianom, młodzieży za ustawienie choinek i ustrojenie  kościoła na święta.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Danuty Kamfonik i rodzinie pani  Heleny Żurawskiej . Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Magdaleny Zaczyk panią Danutę Wozniak.

Dziękuję za choinki do kościoła  państwu Gryczom i panu leśniczemu. Dziękuję za udekorowanie choinek, szopki strażakom,  parafianom, ministrantkom i ministrantom.

Jutro i w II dzień świąt przedstawienia jasełkowe.