I NIEDZIELA  ADWENTU

03.12.2017.

Dziś jeszcze  zapraszam rodziców i dzieci komunijne na Mszę św. o godz. 15.00 w Wilczkowie.

W tym tygodniu wspominamy:

–   w środę: św. Łucji

– w czwartek: św. Jana od Krzyża

W zakrystii można też nabyć świece wigilijne małe  po 6 zł., duże po 14 zł.

19 grudnia we wtorek odbędzie się spowiedź adwentowa przed uroczystością  Bożego Narodzenia.

W tym roku w IV Niedzielę Adwentu przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy św. pasterskiej w kościołach filialnych. Tylko w kościele parafialnym o północy.

Organizuję autokarową pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Św. Lipki i Wilna w dniach 14 czerwca – 17 czerwca 2018r. Koszt 570 zł. Więcej szczegółów na folderze w zakrystii.

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. rodzinie pani Janina Szmarchoń i rodzinie pani Helena Bujnowska. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Teresa Haładus i rodzinę pani Aleksandra Kosmal.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani  Urszuli Oleśków i pani Anny Aleksandrowicz.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Jolanty Stankiewicz i rodzinę Marzeny Kasprowicz.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Marii Porębie. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Danuty Nocuń i rodzinę pani  Anety Nocuń