ogłoszenia duszpasterskie 24.09.2017r.

25 niedziela zwykła.

Dziś jeszcze Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych w Wilczkowie o godz. 15.00.

Wspomnienia liturgiczne

– w poniedziałek: bł. Władysława z Gielniowa

– w środę: św. Wincentego a Paulo

– w czwartek: św. Wacława

– w piątek: Świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała

– w sobotę: św. Hieronima

Próba scholi w piątek o godz. 18.00 w salce katechetycznej w Wilczkowie.

Za tydzień w niedzielę zapraszam panie ze Wspólnoty Różańcowej ze wszystkich miejscowości naszej parafii do świetlicy w Wilczkowie na coroczne spotkanie o godz. 16.00. W programie: zmiana tajemnic różańcowych,  modlitwa różańcowa,  spotkanie integracyjne.

Będzie podstawiony autobus dla uczestników spotkania z innych miejscowości. Kierowca autobusu zabierze najpierw panie z Mazurowic o godz. 15.30; z Ruska o godz. 15.40, z Kwietna o godz. 15.50.

Za dwa tygodnie zapraszam nas wszystkich na odpust parafialny NMP Różańcowej w kościele w Wilczkowie. W czasie odpustu będziemy także świętować jubileusz kapłaństwa ks. kanonika Jana Błąda, który 60 lat temu przyjął świecenia kapłańskie.

Dziś i w kolejne niedziele będę przyjmował zapisy na pielgrzymkę do Trzebnicy w sobotę 14 października. ( autobus, który zawiezie nas do Wrocławia i z Trzebnicy do domu)

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzinie pani Leokadia Bąk

i rodzinie pani Krystyna Wysocka . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Renata Wysocka  i rodzinę pani Magdalena Waszkowicz.

.Zbiórka dla ministrantek i ministrantów młodszych we wtorek o godz. 17.00, dla starszych o godz. 17.30.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Bogumiły Dudzińskiej.                       O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Emilii Sipowicz i Wiktorii Smolińskiej.

Zbiórka ministrantek i ministrantów w środę o godz. 17.30.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Marii Jaśkiewicz    i rodzinie pani Agaty Kurek.  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani  Antoniny Kowalewskiej i rodzinę pani Agnieszki Dolak.

29 września w naszej świetlicy  odbędzie się bezpłatne badanie wzroku dla mieszkańców Wilczkowa od godz. 17.00 do 19.00.

Zbiórka ministrantek i ministrantów młodszych w piątek o godz. 17.00, dla starszych o  godz. 17.30.