Pielgrzymka do Góry Świętej Anny i wycieczka do Krasiejowa

16 września ministrantki, ministranci i ich rodzice wyjechali na pielgrzymkę do Góry Świętej Anny, do Babci Pana Jezusa. W drodze pomodliliśmy sie różańcem, śpiewalismy piosenki religijne. Około 10.30 byliśmy na miejscu. Ojciec franciszkanin opowiedział nam kim jest św. Anna, opowiedział historię figurki i sanktuarium. Póżniej uczestniczyliśmy we Mszy św. Zwiedziliśmy także muzeum.

Po południu wyjechalismy na wycieczkę do Krasiejowa. Zobaczyliśmy park ewolucji człowieka, następnie wystawę poświęconą dinozaurom. Najwieksze wrazenie zrobił na wszystkich prehistoryczny rekin:)

Dzień był bardzo pochmurny, trochę padało, lecz mimo wszystko humory dopisywały.

Dziekuję serdecznie Wójtowi Gminy Malczyce, panu Piotrowi Frankowskiemu za pomoc finansową. Dyrektor Szkoły Podstawowej, pani Marzenie Łaziuk za wypożyczenie autobusu.