Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2017r.

– w środę: św. Stanisława Kostki

– w czwartek: św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

– w sobotę: św. o. Pio z Pietrelciny

W czwartek na spotkanie do salki katechetycznej zapraszam młodzież przygotowującą się do s. bierzmowania o godz. 19.00.

Próba scholi w piątek o godz. 18.00 w salce katechetycznej w Wilczkowie.

W sobotę spotkanie rodziców dzieci komunijnych w kościele w Wilczkowie o godz. 19.00

W niedziele Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych w Wilczkowie o godz. 15.00.

W sobotę dzieci, młodzież i rodzice z naszej parafii byli na pielgrzymce na Górę Św. Anny i na wycieczce do Krasiejowa. Serdecznie dziękuję Wójtowi Gminy Malczyce panu Piotrowi Frankowskiemu i Dyrektorce Szkoły Podstawowej pani Marzenie Łaziuk za wsparcie finansowe i autobus.

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzinie pani Ewa Bąk

i rodzinie pani Jolanta Bąk. Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani   Leokadia Bąk i rodzinę Krystyna Wysocka.

.

Zbiórka dla ministrantem i ministrantów młodszych we wtorek o godz. 17.00, dla starszych o godz. 17.30.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Wiesławy Smolińskiej i Anny Smolińskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani  Bogumiły Dudzińskiej

Zbiórka ministrantek i ministrantów w środę o godz. 17.30.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Zofii Górka  i rodzinie pani Irminy Górka.  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Marii Jaśkiewicz  i rodzinę pani Agaty Kurek.

Zbiórka ministrantek i ministrantów młodszych w piątek o godz. 17.00, dla starszych o  w  o godz. 17.30.