ogłoszenia duszpasterskie 03.09.2017r.

22 niedziela zwykła.

Dziś. odbędą się dożynki gminne w Dębicy. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 14,00, następnie obrzęd chleba, występy zespołów ludowych i inne atrakcje.

W czwartek o godz. 19.00 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do              s. bierzmowania do salki katechetycznej w Wilczkowie.

W  piątek08 września zapraszam do kościoła w Wilczkowie rodziców dzieci, które będą się przygotowywać do uroczystości I Komunii św. w roku 2018. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 .

W sobotę 09 września pan organista zaprasza na próbę scholi w salce katechetycznej o godz. 17.00

W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. poświecę ziarno na zasiew z okazji święta Matki Boskiej Siewnej ( Narodzenie NMP, piątek).

W przyszłą niedzielę po Mszy św. będę przyjmował intencje mszalne na rok 2018. Bardzo proszę, by na niedziele rezerwować np. trzy, cztery intencje od rodziny, a pozostałe w tygodniu. Wszystko to po to, by inni też mogli mieć Mszę św. w niedzielę. Zgłoszenia tylko w zakrystii.

Zapowiedzi przedślubne:

Tomasz Marcin Nowak zam. w Kwietnie i Natalia Anna Bierońska zam. w Kwietnie. II

Krzysztof Falikowski zam. we Wrocławiu i Karolina Burdzy zam. w Rusku II

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzinie pani Irena Cieloch  i rodzinie pani Jolanta Łupkowska . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Joanna Jürgens i rodzinę Magdalena Fila.

Zbiórka dla ministrantem i ministrantów młodszych w poniedziałek o godz. 17.00, dla starszych o godz. 17.30.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Elżbiety Nowackiej i rodzinie pani Ewy Biedki. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Katarzyny Czarneckiej i rodzinę pani Anety Lamch.

Zapraszam serdecznie na Mszę św. dożynkową, która zostanie odprawiona w sobotę 09 września o godz. 16.30 w naszym kościele. Później zabawa na boisku.

Zbiórka ministrantek i ministrantów w środę o godz. 17.30.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła pani Marii Porębie .  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Katarzyny Stefańskiej i rodzinę pani Bilińskiej.

Dziękuję panu Jackowi Kowalewskiemu za skoszenie trawy wokół kościoła.

Zbiórka ministrantek i ministrantów młodszych w piątek o godz. 17.00, dla starszych o  w  o godz. 17.30.