ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2017r.

Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: św. Augustyna

– we wtorek: męczeństwo św. Jana Chrzciciela

– I piątek miesiąca: odwiedziny chorych od godz. 9.00 i spowiedź w Wilczkowie od godz. 17.30

Zbliża się nowy rok szkolny i katechetyczny. Dlatego zapraszam dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi w tym tygodniu. Mazurowice, wtorek, 17.30, Rusko, środa, 17.30, Kwietno, czwartek, 17.30; Wilczków piątek, 17.30.

W piątek 01 września zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę św. do kościoła parafialnego w Wilczkowie o godz. 18.00, w czasie której będziemy prosić Pana Boga o Jego błogosławieństwo. W czasie tej Mszy św. zapraszam tez dzieci z tornistrami, które poświecę.

W przyszłą niedzielę odbędą się dożynki gminne w Dębicy. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 14,00, następnie obrzęd chleba, występy zespołów ludowych i inne atrakcje.

16 września, w sobotę organizuję dla dzieci, młodzieży i rodziców pielgrzymkę na Górę św. Anny ( Babcia Pana Jezusa), a później na wycieczkę do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Koszt; 50 zł bilet wstępu i autobus- 35 zł. Zapisy w zakrystii.

Zapowiedzi przedślubne:

Pawłowski Paweł Andrzej zam. w  Kwietnie i Janusz Paulina Marlena zam. w Środzie Śl.         zap. II

Tomasz Marcin Nowak zam. w Kwietnie i Natalia Anna Bierońska zam. w Kwietnie. I

Krzysztof Falikowski zam. we Wrocławiu i Karolina Burdzy zam w Rusku I

Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzinie pani Irena Cieloch  i rodzinie pani Jolanta Łupkowska . Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Joanna Jürgens i rodzinę Magdalena Fila.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Marii Oleśków i rodzinie pani Honoraty Oleśków . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Elżbiety Nowackiej i rodzinę pani Ewy Biedki.

Zapraszam serdecznie na Mszę św. dożynkową, która zostanie odprawiona w sobotę 09 września o godz. 16.30 w naszym kościele. Później zabawa na boisku.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Katarzyny Dolak

i rodzinę pani Joanny Misztela .  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę panią Marię Porębę.

Serdecznie zapraszam na uroczystości dożynkowe w naszym kościele w najbliższą sobotę 02 września. Msza św. będzie odprawiona o godz. 18.00. W tym roku nie będzie zabawy tanecznej ze względu na remont świetlicy. Nazajutrz na dożynkach gminnych będzie można się pobawić w Dębicy.