ogłoszenia parafialne 06.08.2017r.

-w środę: św. Teresy Benedykty od Krzyża

-w czwartek: św. Wawrzyńca

– w piątek: św. Klary

19 sierpnia w sobotę wyjeżdżamy  pielgrzymkę do sanktuarium św. Jana Pawła II                           w Krakowie. Kierowca autobusu zabierze pielgrzymów z Mazurowic o godz. 05.10                                ( z przystanku autobusowego); z Ruska o godz.. 05.15 ( z przystanku w kier. Wilczkowa); pielgrzymów z Wilczkowa o godz. 05.20 ( z przystanku) i pielgrzymów z Kwietna                    o godz. 05.25 z przystanku). Jeżeli czas pozwoli na krótko odwiedzimy sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie- Łagiewnikach. Koszt pielgrzymki: 70 zł. Proszę                         o dokonanie wpłaty  w zakrystii po Mszy św.

Od dzisiejszego popołudnia do soboty nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę zgłaszać się do księdza Proboszcza w Malczycach.

Mazurowice: Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzinie pani Ewa Szydłowska   i rodzinie pani pani  Ewa Bulik.  Proszę o przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinę pani Marta Cieloch  i rodzinę Teresa Cieloch.

W sobotę 19 sierpnia odbędą się Dni Mazurowic. Początek o godz. 12.00; zabawa taneczna o godz. 18.00 w zajeżdzie Rozłogi. Pan Sołtys i Rada Sołecka serdecznie zapraszają.

Uroczystości dożynkowe w naszej miejscowości odbędą się w niedzielę 20 sierpnia. O godz. 13.30 będzie odprawiona Msza św. koncelebrowana w int. zamówionej wcześniej. Drugi kapłan będzie odprawiał Mszę św. w intencji rolników, działkowiczów i pszczelarzy z naszej miejscowości. Mszy św. o godz. 8.45 nie będzie.

Zapowiedzi: Karolina Kinga Zalewska i Radosław Filip Kuriata, zap. I.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani  Magdaleny Smolińskiej i Krystyny Smolińskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Czesławy Kielesińskiej i rodzinę pani Iwony Tokarek. Dziękuję za skoszenie trawy panom: Kazimierz Zieemiński, Dawid Ziemiński, Przemysław Rybczyński.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Krystyny Potrzeby  i rodzinę pani Aleksandry Potrzeby .  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Eweliny Cieślik i rodzinę pani Marii Grycz.