ogłoszenia parafialne 23.07.2017r.

Wspomnienia liturgiczne

– w czwartek: św. Czesława

– w sobotę: św. Marii Magdaleny

Zbliża się uroczystość odpustowa w naszym kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Mazurowicach. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę 23 lipca o godz. 13.00. Eucharystii będzie przewodniczył ks. prałat Bolesław Sylwestrzak z Malczyc, a słowo Boże wygłosi ks. mitrat Michał Szlaga duchowny  Kościoła Prawosławnego w Malczycach.

Poświecenie samochodów z okazji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę 30 lipca po Mszy św. Przy tej okazji będą zbierane ofiary pieniężne do puszki na środki transportu dla misjonarzy.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Emilia Łapot   i rodzinie pani Stanisława Posacka .  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Czesława Rutowicz i rodzinę pani

Edyta Radziewicz.

Zbliża się uroczystość odpustowa w naszym kościele. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę 23 lipca o godz. 13.00. Eucharystii będzie przewodniczył ks. prałat Bolesław Sylwestrzak z Malczyc, a słowo Boże wygłosi ks. mitrat Michał Szlaga duchowny  Kościoła Prawosławnego w Malczycach.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Agnieszki Zięcina i Marii Moroz . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Danuty Mróz i Teresy Kubali.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Anny Chrząstki  i rodzinę pani Katarzyny Chrząstki .  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Moniki Magudy i rodzinę pani Joanny Humaj.