ogłoszenia parafialne 02.07.2017r.

13 niedziela zwykła.

Wspomnienia liturgiczne

– w poniedziałek: św. Tomasza Apostoła.

-I piątek miesiąca: Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Odwiedziny chorych z NS w tym dniu od godz. 9.00 i  spowiedź w Wilczkowie od godz. 17.30. Zapraszam zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne.

Od dzisiejszego popołudnia do środy włącznie nie będę obecny w parafii z powodu rekolekcji kapłańskich we Wrocławiu. W sprawach pilnych proszę zgłaszać się do ks. Proboszcza z Malczyc.

W sobotę 15 lipca wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lichenia. Kierowca autobusu zabierze najpierw pielgrzymów z Kwietna o godz. 05.15 ( przystanek autobusowy); z Wilczkowa o godz. 05.25 ( przystanek autobusowy); z Ruska o 05. 35 ( przystanek autobusowy w kierunku Mazurowic); z Mazurowic o godz. 05.45 ( koło krzyża).

Ks. Proboszcz z Wrocisławic informuję, że jest jeszcze 5 miejsc na wczasy do ośrodka Caritasu w Łebie od 18 do 28 lipca. Więcej informacji w zakrystii.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Joanna Bednarz  i rodzinie pani Hieronima Szkudlarek.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Janina Jachymska i rodzinę pani Anna Przedwolska.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Danuty Kramek

i rodzinie pani Pauliny Kramek  . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Ludwiki Fedec  i Renaty Stasiaczyk.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Krystyny Gronek  i rodzinę pani Gabrieli Bednarczyk .  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Anny Biały i rodzinę pani Martyny Rybiałek.

Bardzo dziękuję panu Zbigniewowi Czerwińskiemu za poprawienie i konserwację schodów prowadzących na ambonę.