Ogłoszenia parafialne 02.07.2017

12 niedziela zwykła.

Wczoraj młodzież z naszej parafii i parafii Malczyckiej otrzymała sakrament bierzmowania. Sakramentu udzielił ks. bp Jacek Kiciński.

Wspomnienia liturgiczne

– w środę: św. Ireneusza bpa.

– w czwartek: uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Jutro zapraszam ministrantki, ministrantów, scholę na turniej gier na Xboksie. Rozpoczęcie o godz. 17.00 w świetlicy w Wilczkowie.

W czwartek zapraszam młodzież, która pragnie przyjąć sakrament bierzmowania w roku 2018 na spotkanie organizacyjne do kościoła w Wilczkowie o godz. 19.00.

Organizuję pielgrzymkę do Lichenia w sobotę 15 lipca. Program: wyjazd z parafii o godz. 5.30.  W Licheniu o godz. 10.00 zwiedzanie sanktuarium z przewodnikiem, 12.00-  Msza św.,   14.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Lesie Grąbliskim, wyjazd z Lichenia o godz. 16.00. Koszt pielgrzymki 60 zł. Zapisy po Mszy św. w zakrystii lub w tygodniu.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Krystyna Śniatyńska  i rodzinie pani Mariola Fedyczkowska.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Joanna Bednarz i rodzinę pani Hieronima Szkudlarek

.Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Stanisławy Dzikowskiej

i rodzinie pani Stefanii Drozd . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Danuty Kramek i rodzinę pani Pauliny Kramek.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Krystyny Skrok i rodzinę pani Moniki Dzieciątkowskiej .  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Krystyny Gronek  i rodzinę pani Gabrieli Bednarczyk.