Ogłoszenia parafialne 11.06.2017r.

Uroczystość Trójcy Świętej

W czwartek 15 czerwca uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę. Eucharystia w Wilczkowie zostanie odprawiona o godz. 1215, po niej wyruszymy z procesją do czterech ołtarzy. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy, a strażaków o zabezpieczenie procesji. Bardzo proszę o ustrojenie okien naszych domów obrazami i znakami naszej chrześcijańskiej wiary jako świadectwo przyznania się do Chrystusa. Zapraszam wszystkich parafian na tę uroczystość. Zapraszam  także dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne w swych strojach, ministrantki i ministrantów. Proszę rodziców o przypomnienie i towarzyszenie dzieciom we Mszy św. i procesji. Próba sypania kwiatków w środę 14 czerwca o godz. 17.00 w Wilczkowie.      W czasie oktawy Bożego Ciała- procesja z NS wokół kościoła.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Krystyna Rodzik  i rodzinie pani Małgorzata Chabraszewska    .  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Teresa Rębisz-Kilian i rodzinę pani Aniela Ambroż

.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Danieli Modrzejewskiej  i rodzinie pani Emilii Smugi . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Urszuli Pleśnierowicz i rodzinę pani Janiny Walkiewicz. Dziękuje bardzo pani Danucie Mróz za troskę o zakrystię, za pięknie wyprasowane obrusy na ołtarz, bieliznę kielichową. Tak. Samo się to nie robi.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie państwa Zarzyckich.  Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani Krystyny Skrok i rodzinę pani Moniki Dzieciątkowskiej. Dziękuję pani Krystynie Skrok i pani Marii Jagielskiej za zmianę obrusu na ołtarzu i ambonce. Dziękuję panu Romanowi Jurkiewiczowi i panu Mariuszowi Szczygłowi za zmianę żarówek w żyrandolu. Dziękuję panom: Stefanowi Gryczowi, Dariuszowi Obłońskiemu, Barkowi Obłońskiemu za skoszenie trawy wokół kościoła i plebanii. Dziękuję pani Jadwidze Witoszyńskiej za posprzątanie plebanii.:)