ogłoszenia parafialne 23.042017r.

– w poniedziałek: św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski

– we wtorek: św. Marka Ewangelisty

– w sobotę: św. Katarzyny Sieneńskiej

Próby liturgii do I Komunii św. w czwartek piątek o godz. 17.00 w kościele w Kwietnie.

W następną niedzielę będzie możliwość złożenia ofiary pieniężnej dla ofiar wojny w Syrii.

Także w niedzielę 30 kwietnia w kościele w Wilczkowie odbędzie się spotkanie rodziców dzieci rocznicowych o godz. 17.00. Rocznica I Komunii św. – 21 maja o godz. 12.15.

Spotkanie rodziców dzieci komunijnych w niedzielę 30 kwietnia o godz. 18.00

Organizuję wycieczkę w Rudawy Janowickie Sobota 29 kwietnia. Koszt:  18 zł.

Program: 8.00- Msza św., wyjazd do Janowic, wędrówka piesza, powrót do domu w godzinach wieczornych. Zapisy w zakrystii. O godz. 7.30 kierowca autobusu zabierze uczestników wycieczki z Mazurowic; 0 7.40 z Ruska; o 7.50 z Kwietna.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Aneta Waszkowicz – Lis  i rodzinie pani Justyna Matuszkiewicz. .  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Małgorzata Piasecka

i rodzinę pani Ewa Przybyszewska

Rusko: Dziękuję za posprzątanie kościoła Radzie Kościelnej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę pani Elżbiety Niewielskiej i rodzinę pani Barbary Hamernik.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Doroty Bator i rodzinie pani Marty Topolskiej. Na następną niedzielę o posprzątanie kościoła proszę rodzinę pani  Danuty Okrzos i rodzinę pani Gabrieli Micyk . W przyszłą sobotę Msza św. o godz. 17.00.