ogłoszenia duszpasterskie 02.04.2017r.

V  Niedziela Wielkiego Postu

We wtorek zakończyły się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy w nich uczestniczyli. Dziękuję paniom z naszej parafii za upieczenie ciasta dla księży, którzy służyli nam w konfesjonale.

Dziś jeszcze Msza św. dla dzieci komunijnych i ich rodziców o godz. 15.00.

Wspomnienia liturgiczne:

– -I piątek miesiąca: Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Odwiedziny chorych z NS w tym dniu od godz. 9.00 i  spowiedź w Wilczkowie od godz. 17.30.

W najbliższy piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Wilczkowa. Jest to nasze nabożeństwo parafialne, dlatego gorąco zapraszam parafian ze wszystkich miejscowości do udziału w tej uroczystości. Nabożeństwo rozpocznie się  w kościele  o godz. o godz. 1830. Wcześniej Msza św. o godz. 1800.

Trasa nabożeństwa w tym roku: po wyjściu  z kościoła ulicą  Długą na Kolonię.

Okazja do spowiedzi przed świętami. W Niedzielę Palmową będzie spowiadał  u nas podczas Mszy św. ks. Jan Błąd.

Informacja dla rodziców dzieci komunijnych. W czwartek próba liturgii o godz. 17.30. W piątek 07 kwietnia będzie można w salce katechetycznej odebrać stroje komunijne. Dziewczynki o godz. 18.30, chłopcy o 19.00.

Organizuję pielgrzymkę do miejsca modlitwy w Medjugorie i do sanktuarium maryjnego w Mariazell w Austrii w dniach 04 czerwca 10 czerwca. Koszt: 285 E   + 500 zł. Szczegółowy program można odebrać w zakrystii. Zapisy do 23 kwietnia.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani  Teresa Krent – Niewieściuk

i rodzinie pani Ewa Krent .  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Bogumiła Wrześniowska i rodzinę pani Danuta Antkowiak

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Krystyny Zielińskiej

i rodzinie pani Jadwigi Zielińskiej . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Teresy Gołąb i rodzinę pani Eweliny Zielińskiej.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie  pani Grażyny Zarzyckiej  i rodzinie pani Anety Zarzyckiej . O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  pani Anny Nowackiej i rodzinę pani Grażyny Włoch.

Dziękuję panu Zbigniewowi Czerwieńskiemu za nastawienie drzwi wejściowych do kościoła.

Dziękuję państwu Dolakom za kwiaty go groty ku czci Matki Bozej.

W  sobotę Msza św. będzie w odprawiona o godz. 19.00.

W zakrystii można kupić świece- paschaliki: małe- 3zł; duże 14 zł.; baranki z białej czekolady – 5zł