ogłoszenia duszpasterskie 26.03.2017

IV  Niedziela Wielkiego Postu

Dziś w naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je                       Bartłomiej Polański, wikariusz parafii pw. Św. Andrzeja w Środzie Śl.                                            Przeczytać plan rekolekcji.

1. Za tydzień w niedzielę zapraszam rodziców i dzieci komunijne na Mszę św. do Wilczkowa na godz. 15.00.
  1. Za dwa tygodnie w piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Wilczkowa. Jest to nasze nabożeństwo parafialne, dlatego gorąco zapraszam parafian ze wszystkich miejscowości do  udziału w tej uroczystości. Nabożeństwo rozpocznie się  w kościele  o godz. o godz. 1830. Wcześniej Msza św. o godz. 1800. Trasa nabożeństwa w tym roku: po wyjściu  z kościoła ulicą  Długą na Kolonię.

1. Organizuję pielgrzymkę do miejsca modlitwy w Medjugorie i do sanktuarium maryjnego w Mariazell w Austrii w dniach 04 czerwca 10 czerwca. Koszt: 285 E + 500 zł. Szczegółowy program można odebrać w zakrystii. Zapisy do 23 kwietnia.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie pani Lucyna Gruda i rodzinie pani Krystyna Waszak.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani                                                                              i rodzinę pani

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Jolanty Gołąb

i rodzinie pani Erwiny Styczkowskiej. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Krystyny Zielińskiej i rodzinę pani Jadwigi Zielińskiej.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie  pani Agaty Czerwiec i rodzinie pani Beaty Jagielskiej. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  pani Grażyny Zarzyckiej  i rodzinę pani Anety Zarzyckiej.

Dziękuję panu Romanowi Jurkiewiczowi i ministrantom  za pomoc w posprzątaniu terenu przykościelnego.