Ogłoszenia parafialne 19.03.2017

III  Niedziela Wielkiego Postu

W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

W Mazurowicach w poniedziałek o godz. 1730; w Rusku w środę o godz. 1730; w Kwietnie w czwartek o godz. 1730; w Wilczkowie w piątek o godz. 1730.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za tydzień w niedzielę 26 marca. Poprowadzi je ks. Bartłomiej Polański, wikariusz parafii pw. Św. Andrzeja w Środzie Śl.

Organizuję pielgrzymkę do miejsca modlitwy w Medjugorie i do sanktuarium maryjnego w Mariazell w Austrii w dniach 04 czerwca 10 czerwca. Koszt: 285 E + 500 zł. Szczegółowy program można odebrać w zakrystii.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie państwa Badeckich.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Jadwiga Rutkowska i rodzinę pani Renata Kopeć.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Jolanty Stankiewicz i rodzinie pani Marzeny Kasprowicz. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Jolanty Gołąb i rodzinę pani Erwiny Styczkowskiej.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie  pani Bożeny Kowalczyk

i rodzinie pani Beaty Żerdzińskiej. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  pani Agaty Czerwiec  i rodzinę pani Beaty Jagielskiej.

Dziękuję panu Stefanowi Gryczowi za pomoc w usunięciu liści z terenu przykościelnego.