ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2017

II  Niedziela Wielkiego Postu

1. W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

W Mazurowicach we wtorek o godz. 1730; w Rusku w środę o godz. 1730; w Kwietnie w czwartek o godz. 1630; w Wilczkowie w piątek o godz. 1730.

1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w IV Niedzielę Wielkiego Postu 26 marca. Poprowadzi je ks. Bartłomiej Polański, wikariusz parafii pw. Św. Andrzeja w Środzie Śl.

1. Organizuję pielgrzymkę do miejsca modlitwy w Medjugorie i do sanktuarium maryjnego w Mariazell w Austrii w dniach 04 czerwca 10 czerwca. Koszt: 285 E + 500 zł. Szczegółowy program można odebrać w zakrystii.

1. Mazurowice:

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani  Stanisława Pałubiak i rodzinie pani  Monika Pałubiak.  Na następną niedzielę proszę rodzinę państwa Badeckich.

.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Urszuli Oleśków

i rodzinie pani Anny Aleksandrowicz. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Jolanty Stankiewicz i rodzinę pani Marzeny Kasprowicz.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie  pani Anny Drobinogi i rodzinie pani Jolanty Baranowskiej. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  pani Bożeny Kowalczyk i rodzinę pani Beaty Jagielskiej.