ogłoszenia duszpasterskie 05.03.2017

I  Niedziela Wielkiego Postu

Dziś zapraszam dzieci komunijne i ich rodziców na Mszę św. do Wilczkowa na godz. 15.00.

1. Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się dzisiaj w parafii w Malczycach o godz. 1800.
  2. W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

W Mazurowicach we wtorek o godz. 1630; w Rusku w środę o godz. 1700; w Kwietnie w czwartek o godz. 1630; w Wilczkowie w piątek o godz. 1730.

1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w IV Niedzielę Wielkiego Postu 26 marca. Poprowadzi je ks. Bartłomiej Polański, wikariusz parafii pw. Św. Andrzeja w Środzie Śl.

1. W okresie Wielkiego Postu we wszystkich polskich diecezjach Caritas prowadzi akcję pod nazwą Jałmużna Wielkopostna. Ministranci po Mszy św. będą rozdawać specjalne skarbonki, do których rodziny lub indywidualne osoby mogą składać do nich dobrowolne ofiary pieniężne. Ofiary z tych skarbonek, które przyniesiemy                      w I niedzielę wielkanocną, są przeznaczone na działalność charytatywną  w naszej archidiecezji.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani  Bożena Broszkiewicz

i rodzinie pani  Agnieszka Reluga.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Stanisława Pałubiak i rodzinę pani Monika Pałubiak

.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Haliny Markowskiej    i rodzinie pani Marty Fedec.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Urszuli Oleśków i rodzinę pani Anny Aleksandrowicz.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie  pani Bogumiły Oleśków   i rodzinie pani Jolanty Mudry . O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  Anny Drobinogi pani i rodzinę pani Jolanty Baranowskiej.