ogłoszenia duszpasterskie 19.02.2017

VII Niedziela zwykła

Wspomnienia liturgiczne:

– w środę: Katedry św. Piotra Apostoła

– w czwartek: św. Polokarpa bpa

Jutro na sanki i narty do Andrzejówki  jadą dzieci i rodzice z  Kwietna  i Wilczkowa .                 21 lutego, we wtorek dzieci i rodzice z  Mazurowic i Ruska. O godz. 0730 kierowca zabierze uczestników wycieczki z Mazurowic/ Kwietna, później z Ruska. O godz. 745 Msza św. w kościele w Wilczkowie, przejazd do Andrzejówki. Powrót o godz. 1500. Ubezpieczenie we własnym zakresie. W razie deszczu zabrać ze sobą jakieś dodatkowe okrycie.

Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w parafii w Malczycach w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, czyli za dwa tygodnie, Mszą św.  o godz. 1800, następnie spotkanie w salce katechetycznej.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani Agnieszka Ciupińska   i rodzinie pani  Monika Szewczak.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Alicja Zalewska i rodzinę pani Anna Zalewska

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani   Bogusławy Głowackiej  i rodzinie pani  Justyny Matuszkiewicz- Król.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Haliny Markowskiej i Marty Fedec.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie  pani Edyty Kaproń   i rodzinie pani Natalii Wojtal. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  pani Elżbiety Muchy i rodzinę pani Ewy Wawrzyniak.

.