ogłoszenia parafialne 12.02.2017

VI Niedziela zwykła

Wspomnienia liturgiczne:

– we wtorek: św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy

Po Mszy św.  będę przyjmował  pieniądze  na wycieczkę planowaną w czasie ferii  zimowych do schroniska Andrzejówka. Koszt 15 zł.  W poniedziałek 20 lutego stycznia jadą dzieci i rodzice z  Kwietna  i Wilczkowa . 21 lutego, we wtorek dzieci i rodzice z  Mazurowic i Ruska. O godz. 0730 kierowca zabierze uczestników wycieczki z Mazurowic/ Kwietna, później z Ruska. O godz. 745 Msza św. w kościele w Wilczkowie, przejazd do Andrzejówki. Powrót o godz. 1500. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

Od dzisiejszego popołudnia do soboty nie będę obecny w parafii. W sprawach pilnych proszę zgłosić się do ks. Proboszcza z Malczyc.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani  Teresa Haładus i rodzinie pani Aleksandra Kosmal .  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Agnieszka Ciupińska i rodzinę pani Monika Szewczak

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Krystyny Dziubak i Anny Bączek.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Bogusławy Głowackiej   i  Justyny Matuszkiewicz, Doroty Wydry)

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie  pani Danuty Wozniak

i rodzinie pani Ireny Kułagi. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  pani Edyty Kaproń  i rodzinę pani Natalii Wojtal