ogłoszenia parafialne 05.02.2017r.

V Niedziela zwykła

Dziś jeszcze zapraszam dzieci komunijne i ich rodziców na Mszę św. do Wilczkowa na godz. 16.00.

Wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek: św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

– w piątek: św. Scholastyki

W sobotę: NMP z Lourdes, Dzień Chorych. W Wilczkowie o godz. 18.00 Msza św. w intencji chorych i cierpiących z naszej parafii.

Po Mszy św.  będę przyjmował  pieniądze  na wycieczkę planowaną w czasie ferii  zimowych do schroniska Andrzejówka. Koszt 15 zł.  W poniedziałek 20 lutego stycznia jadą dzieci i rodzice z  Kwietna  i Wilczkowa . 21 lutego, we wtorek dzieci i rodzice z  Mazurowic i Ruska. O godz. 0730 kierowca zabierze uczestników wycieczki z Mazurowic/ Kwietna, później z Ruska. O godz. 745 Msza św. w kościele w Wilczkowie, przejazd do Andrzejówki. Powrót o godz. 1500. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani  Heleny Bujnowskiej i rodzinie pani Janina Szmarchoń.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Teresa Haładus i rodzinę pani Aleksandra Kosmal

Sołtys naszej wsi wraz z Radą Sołecką zapraszają na spotkanie z Rycerzami ze Stobna.             W ramach tego spotkania odbędą się pokazy, warsztaty rzemieślnicze dla dzieci i młodzieży. Wszystko to odbędzie się 11 lutego, w sobotę,  w świetlicy od godz. 13.00 do 17.00.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Danuty Chrząstki

i rodzinie pani Justyny Zadwornej  .  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Krystyny Dziubak i Anny Bączek

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie  pani Emilii Szlanty i rodzinie pani Anny Szlanty. O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  pani Danuty Wozniak i rodzinę pani Ireny Kułagi.