ogłoszenia parafialne 25.12.2016r.

BOŻE NARODZENIE

W ten błogosławiony czas Bożego Narodzenia, gdy Bóg przychodzi i zamieszkuje pośród nas, życzę radosnego i pogodnego przeżycia Świat w ciepłym, rodzinnym gronie.

Niech Boża Dziecina błogosławi Wam w życiu rodzinnym i zawodowym, niech napełnia siłą i miłością.

Zaś Nowy Rok 2017 niech będzie czasem pokoju wśród ludzi oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.  Wspomnienie św. Szczepana.

Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na Metropolitalne Wyższe Seminarium  Duchowne we Wrocławiu. Jutro także po Mszy św. przedstawienie jasełek w wykonaniu dzieci z naszej miejscowości.

W sobotę wspomnienie św. Sylwestra, papieża, ostatni dzień roku kalendarzowego. W tym dniu zapraszam wszystkich do Wilczkowa na godz. 1800 na Mszę św. dziękczynną za kończący się rok.  Zaś w Nowy rok, w niedzielę,  w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi  Msze św. będą odprawione w następujących godzinach: Mazurowice o godz. 1400,  Rusko o godz. 1500, Kwietno o godz. 1600, Wilczków o godz. 1700. Jest to I niedziela  miesiąca, po Mszy św.. adoracja  NS i zmiana tajemnic różańcowych.

Po świętach rozpocznę wizytę duszpasterską. Zacznę od Wilczkowa, dalej Kwietno, Mazurowice, Rusko.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani Justyna Fabiszewska

i rodzinie pani Alina Fabiszewska.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Edyta Jastrzębska i rodzinę pani Agnieszka Glista.

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani  Marii Wolaszek, Joanny Smolinskiej, Iwony Rydzanicz.  O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Ewa Wolaszek i rodzinę pani Iwony Wolaszek

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła pani Marii Porębie.  O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną proszę rodzinę  pani Haliny Sleziak i rodzinę pani Elżbiety Homa .

Plan wizyty duszpasterskiej:

28 grudnia, środa: ul. Mleczarska od nr 1 do państwa Koperskich

28 grudnia, czwartek: dokończenie ul. Mleczarskiej

29 grudnia, piątek: ul. Długa od państwa Wojciechowskich do początku ulicy.