ogłoszenia duszpasterskie 04.12.2016r.

II NIEDZIELA  ADWENTU

1. Po Mszy św. adoracja NS i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W tym tygodniu wspominamy:

– w czwartek: uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. wg następującego porządku: Kwietno  1100,  Mazurowice o godz. 1500  , Rusko 1600,    Wilczków 1700    .

1. W tygodniu zapraszam na roraty. Zwłaszcza dzieci z lampionami.

1. Proboszcz ze Szczepanowa zaprasza na spotkanie modlitewno- ewangelizacyjne ze Mszą św. w intencji o uzdrowienie w najbliższą środę o godz. 19.00 w kościele w Szczepanowie.

1. 16 grudnia w piątek odbędzie się spowiedź adwentowa przed uroczystością Bożego Narodzenia.
  2. Przez biuro podróży Stellae Maris jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej w terminie 15.03- 22.03 2017r. Więcej informacji w zakrystii.

Kwietno: Dziękuję bardzo pani Teresie Obierec za inicjatywę posprzątania liści z terenu przy kościele.

Zostały już położone płyty granitowe wokół krzyża przydrożnego, i został odnowiony płotek wokół tego miejsca. Kto może jeszcze wspomóc finansowo tę inwestycje, to bardzo o to proszę.

Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie rodzinę pani Leokadia Bąk i rodzinie pani Krystyna Wysocka.  Na następną niedzielę proszę rodzinę pani Magdalena Waszkowicz i rodzinę pani Renata Wysocka

Rusko: Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła rodzinie pani Wiesławy Smolińskeij .                               O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę rodzinę  pani Iwony Rydzanicz i rodzinę pani Bogumiły Dudzińskiej.

Dziękuję bardzo  radnemu naszej Gminy panu Zbigniewowi Dudzińskiemu i panu wójtowi Gminy Malczyce panu Piotrowi Frankowskiemu za kostkę brukową na teren przy kościele.

Wilczków: Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie Grety Żerdzińskiej i rodzinie pani Marii Stachowicz..  O przygotowanie naszego kościoła na niedzielę następną rodzinę pani Kamili        Wojtuń.

W sobotę msza św. o godz. 17.00